Pisanie prac licencjackich

Doskonale wiemy, że pisanie pracy licencjackiej jest pracochłonnym zajęciem, wymagającym poświęcenia dużej ilości czasu i skupienia. Niekiedy wygospodarowanie dodatkowej chwili na pisanie pracy licencjackiej równolegle do pracy zawodowej, czy pozostałych zaliczeń na uczelni staje się wręcz niemożliwe do wykonania- jednak nie oznacza to, że w trudnej chwili musisz zostać sam. Od lat pisanie prac licencjackich, magisterskich i innych zaliczeniowych projektów stanowi dla nas działalność zawodową – pomogliśmy dziesiątkom studentów i pomożemy także Tobie!

W jaki sposób pomagamy?

Główną przesłanką naszego działania jest pomoc studentom, którzy z różnych przyczyn odwlekają pisanie pracy licencjackiej na później. Nie interesuje nas powód takiego stanu rzeczy- niezależnie od tego, czy nie masz czasu na pisanie pracy licencjackiej przez zobowiązania zawodowe, czy znalazłeś się w trudnej sytuacji prywatnej podejmiemy się wykonania zlecenia.

O naszych kompetencjach świadczy różnorodność oferty oraz ilość lat, jaką działamy w branży – od 2001 roku pisanie prac licencjackich, magisterskich i innych dyplomowych projektów dla studentów różnorodnych kierunków nie stanowi dla nas problemu. Ty skupiasz się na przygotowaniu do obrony, a nam zlecasz pisanie pracy licencjackiej zgodnej z podanymi wytycznymi i z gwarancją oryginalności. Już po zgłoszeniu mailowym przystępujemy do działania, by zapewnić Ci pracę zaliczeniową w terminie i na odpowiednim poziomie.

Przekaż wytyczne, a my zajmiemy się resztą

Doświadczenie nauczyło nas, że pisanie prac licencjackich na każdej uczelni odbywa się w różny sposób. Bardzo istotne jest więc, byś przekazał nam niezbędne wytyczne, zgodnie z którymi wykonamy Twoje zlecenie.

W kontaktowym mailu wysyłanym do naszego biura poinformuj nas o:

  • wybranym kierunku studiów, na którym bronić będziesz pracę,
  • ustalonym z promotorem temacie pracy licencjackiej, 
  • stworzonym planie pracy, 
  • wymaganych terminach oddania poszczególnych części pracy, 
  • wytycznych dotyczących formatowania pracy- w szczególności formy umieszczania przypisów, 
  • minimalnej objętości Twojej pracy. 

Zdajemy sobie sprawę, że zgłaszający się do nas studenci nie zawsze rozpoczęli już pisanie pracy licencjackiej, stąd wymienione wyżej punkty nie w każdym przypadku mogą być ustalone.

Jeśli chcesz, żebyśmy od podstaw napisali dla Ciebie pracę licencjacką, a nie masz ustalonego tematu, czy planu pracy – nie przejmuj się. Podejmiemy się kompleksowego jej przygotowania nawet w przypadku braku tych danych.

Miej pewność, że oddasz pracę w terminie

Jeśli chodzi o pisanie prac licencjackich dla studentów to ściśle trzymamy się terminów podawanych w zleceniu. Wiemy bowiem, że dla promotorów nie istnieją żadne wytłumaczenia, a studenci piszący pracę pod ich okiem muszą wywiązywać się z określonych terminów oddawania podrozdziałów pracy zaliczeniowej. Gwarantujemy pisanie pracy licencjackiej w ścisłej współpracy ze zleceniodawcą- na bieżąco wysyłamy Ci kolejne części pracy wraz z poświadczeniem systemu antyplagiatowego o ich oryginalności.

Zapewniamy, że zespół podejmujący się pisania pracy licencjackiej dla zleceniodawcy posiada odpowiednie kompetencje oraz duże doświadczenie w redagowaniu tego typu zleceń. Ściśle trzymamy się wytycznych przekazanych przez studentów, przez co pisanie prac licencjackich i magisterskich na proponowanym przez nas poziomie od lat spełnia wymagania promotorów z uczelni w całym kraju i pozwala na swobodną obronę i zakończenie danego etapu edukacji.

Wychodzimy z założenia, że nie ma sytuacji bez wyjścia, stąd pisanie pracy licencjackiej nie musi być jedynie Twoim problemem. Od lat podejmujemy się różnorodnych zleceń na pisanie prac licencjackich i magisterskich z różnych dziedzin, a po szczegółowych konsultacjach ze studentem przygotowujemy kompletne dzieło zaliczeniowe, zgodne z podanymi wytycznymi. Nie martw się, że nie masz czasu na pisanie pracy licencjackiej lub nie potrafisz ubrać myśli w słowa- zrobimy to za Ciebie, a Ty będziesz mógł skupić się na przygotowaniach do obrony!

Zapraszamy do kontaktu:

WIKO
Telefon: 503 654 759

w dni robocze od pn-pt
w godz. 11.00 – 18.00
e-mail: wiko@wiko.kylos.pl