Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Regulamin

I. Zasady ogólne

 1. Oferujemy usługi edukacyjne świadczone na odległość w zakresie pomocy w redagowaniu prac naukowych na zlecenie klienta.
 2. Na życzenie zleceniodawcy wystawiamy faktury. Proszę o informację w dniu płatności lub wcześniej.
 3. Spisujemy Umowę o Dzieło jako gwarancję Twojego bezpieczeństwa.

II. Realizacja usług

 1. Zamówienia przyjmowane są tylko i wyłącznie w formie elektronicznej (e-mail).
 2. Pisanie rozpoczyna się po wpłaceniu niewielkiego zadatku na konto firmy, potwierdzenie wpłaty można przesłać mailem.
 3. Realizacja usług odbywa się etapami, terminy podaje klient a my się do nich dostosowujemy.
 4. Wszelkie ustalenia odbywają się w formie pisemnej (e-mail) i tylko ta forma uwzględniana będzie przy wyjaśnianiu ewentualnych nieścisłości.
 5. Za wszelkie zmiany wytycznych w trakcie pisania odpowiada klient i on ponosi ich koszty.
 6. Odbiór przygotowanej części pracy możliwy jest tylko i wyłącznie po wpłynięciu ustalonej kwoty na konto firmy (po wcześniejszym zobaczeniu fragmentu w ramach wpłaconego zadatku). Po jej odebraniu zadatek automatycznie przechodzi na kolejną część pracy i odliczany jest przy odbiorze ostatniej.
 7. Odbiór materiałów odbywa się w formie elektronicznej (e-mail).

III. Reklamacje

 1. Reklamacje i roszczenia dotyczące tekstów należy zgłaszać pisemnie z dokładnym wyszczególnieniem wszelkich uwag.
 2. Zgłaszać je należy możliwie najszybciej, max do miesiąca po odebraniu każdej części pracy.
 3. Poprawki wykonywane są gratisowo w ramach opłaconej ilości stron.

UWAGA:

Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z niewłaściwym wykorzystaniem prac.

Zabronione są wszelkie działania niezgodne z prawem autorskim (art. 272 Kodeksu Karnego).

Pomoc w pisaniu prac - charakterystyka usługi

Zapotrzebowanie na pomoc w pisaniu prac różnego rodzaju stale rośnie, dlatego na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego rodzaju usługi. Grono osób, które są nimi zainteresowane jest bardzo szerokie – od studentów, którzy łączą naukę z pracą zarobkową, a w efekcie cierpią na chroniczny brak czasu, po osoby mające problemy z przelaniem swojej wiedzy na papier. Efekty takiej współpracy często są satysfakcjonujące dla obydwu stron. Warto dowiedzieć się więcej o usłudze jaką jest pomoc w pisaniu pracy.
 

Pomoc w pisaniu prac – do kogo skierowana jest oferta?Pisanie prac sprawia problemy wielu uczniom i studentom. Często zdarza się, że taki stan rzeczy nie jest spowodowany brakiem wiedzy. Bywa, że nawet osoby, które dysponują rozległą wiedzą nie są w stanie efektownie zaprezentować jej w postaci pracy pisemnej. Pomimo dobrych ocen w trakcie nauki za swoje prace pisemne otrzymują one noty słabsze niż na to zasługują. Problem dotyczy zarówno uczestników studiów technicznych, jak i humanistycznych, gdzie potrzebne do napisania są prace licencjackie czy magisterskie

Pomoc w pisaniu pracy jest skierowana do:

 •  uczniów,
 •  studentów,
 •  wszystkich tych, którzy stają przed napisaniem ważnej pracy.
   

Pomoc w pisaniu prac dyplomowych a problem braku czasuWe współczesnym świecie życie wielu studentów nie jest usłane różami. Istnieje duża grupa młodych ludzi, którzy nie mogą liczyć na wsparcie rodziców i zmuszeni są do podjęcia pracy zarobkowej podczas nauki. Połączenie studiów z pracą zawodową jest nie lada wyzwaniem. Kiedy do ogromu codziennych obowiązków dochodzi konieczność napisania pracy zaliczeniowej, wiele osób ma problem z wygospodarowaniem dodatkowego czasu. Często student nie ma możliwości wzięcia urlopu na zajęcie się jedynie pracą naukową. W takich chwilach doskonałym rozwiązaniem jest pomoc w pisaniu prac dyplomowych.
 

Pomoc w pisaniu – jak to wygląda?Profesjonalne firmy, które zajmują się pomocą w pisaniu pomagają w ich tworzeniu na każdym etapie. Charakter pomocy w każdym przypadku jest indywidualny. Dobra firma oferuje usługi profesjonalistów w danej dziedzinie. Usługa może obejmować takie kwestie jak:

 • sporządzenie planu pracy,
 • szukanie źródeł,
 • zbieranie potrzebnych materiałów,
 • przeprowadzanie badań,
 • pomoc w pisaniu wybranych lub wszystkich rozdziałów.


Inaczej przebiega proces tworzenia pracy dla kierunku humanistycznego, inaczej w przypadku uczelni technicznych. Skorzystanie z usług firmy zajmującej się świadczeniem usług pomocy w pisaniu prac można mieć pewność, że uzyskany materiał będzie charakteryzował się wysoką jakością, a co najważniejsze – również unikalnością.


 

Pisanie prac – jak wyglądają cenyKoszty usługi takiej jak pomoc w pisaniu prac dyplomowych są bardzo zróżnicowane. Cennik jest ustalany przez daną firmę. Bardzo dużą wagę ma tematyka pracy zaliczeniowej. Nie należy ukrywać, że ogromne znaczenie ma też jej stopień trudności. W przypadku, kiedy praca wymaga przeprowadzenia wielu badań, przeanalizowania licznych źródeł, automatycznie cena jej wzrośnie. Koszty mogą się różnić również ze względu na czas jaki jest potrzebny do napisania pracy. Jeżeli termin jest bardzo krótki, należy liczyć się nawet z podwojeniem kosztów. W przypadku kontaktu z firmą, która świadczy takie usługi cena jest ustalana indywidualnie za każdym razem.

Kliknij