Szkolenie z obsługi reklamacji – bądź na bieżąco

Każdy klient chce, by obsługą jego reklamacji zajęła się fachowa osoba, posiadająca doświadczenie oraz komplet aktualnej wiedzy merytorycznej. Dziś dowiesz się, jak szybko zdobyć takie kompetencje.

Szkolenie z obsługi reklamacji – zapoznaj się z tym, co mówią aktualne przepisy

Jeśli do naszych obowiązków należy przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji, musimy doskonale wiedzieć, jakie obowiązki narzuca na nas aktualne prawo. Każda zmiana w przepisach powinna zostać od razu przyswojona. Nie każdy chce jednak samodzielnie wertować przepisy i wyciągać na ich podstawie wnioski. Szkolenie z obsługi reklamacji pomoże nam odnaleźć się w tej tematyce.

Jedną z ważnych zmian na tym polu jest ustawa o prawach konsumenta, obowiązująca od 25 grudnia 2014. W jej treści znajdziemy konkretne wytyczne w związku z rozpatrywaniem i przyjmowaniem reklamacji. Profesjonalne szkolenie pozwoli nam zyskać lub nieco odświeżyć tę wiedzę.

Obsługa reklamacji – pozbądź się wątpliwości

Bez znajomości prawa nie będziemy w stanie zadbać w stu procentach o przestrzeganie prawa konsumenta. Takie nieprawidłowości mogą pociągnąć za sobą groźne konsekwencje. Szkolenie z obsługi reklamacji pozwoli nam raz na zawsze pozbyć się wątpliwości. W efekcie:

  • zadbamy o naszych klientów;
  • unikniemy problemów z prawem;
  • poczujemy się bezpiecznie
  • zyskamy świadomość, że się rozwijamy i podnosimy swoje kompetencje.

Kto musi być na bieżąco?

Można wyróżnić wiele branż i stanowisk, wymagających wiedzy na temat praw konsumenckich. Szkolenie z obsługi reklamacji będzie przydatne m.in. dla osób pracujących jako przedstawiciele sklepów internetowych, sklepów stacjonarnych czy działów obsługi klienta. Takie informacje przydadzą się w rozwoju kariery w branży prawnej, e-marketingu, e-commerce i w wielu innych. Fachowe, profesjonalne szkolenia z obsługi reklamacji oferuje m.in. cctraining.com.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz więcej!

Skanowanie i digitalizacja dokumentów – dlaczego to coraz popularniejsze rozwiązanie?

Rozwój technologiczny i digitalizacja procesów biznesowych obserwowane są na każdym kroku. Jednym z obszarów, gdzie ten trend jest coraz bardziej widoczny, jest zarządzanie dokumentacją. Skanowanie i digitalizacja dokumentów staja się coraz popularniejszym rozwiązaniem dla firm różnych sektorów. Ułatwienia wynikające z usług skanowania dokumentów Usługi skanowania dokumentów to nie tylko prosty sposób na zamianę papierowych dokumentów […]

Czytaj więcej

Kupujesz gliniane doniczki? Wybierz odpowiedni sklep internetowy!

Wybór odpowiednich glinianych doniczek może stanowić wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych miłośników ogrodnictwa. Twój ogród jest odzwierciedleniem twojego stylu, smaku i osobowości, dlatego też wybór doskonałych glinianych doniczek jest niezwykle istotny. Gliniane doniczki ze sklepu internetowego – prawda czy mit? Prawda została oficjalnie ujawniona. Gliniane doniczki ze sklepu internetowego to naprawdę świetny wybór! W dzisiejszych […]

Czytaj więcej

Klej do membran – zastosowanie i użycie

Na czym polega profesjonalne klejenie? Grunt to wybrać odpowiedni preparat. Dzisiaj przyglądamy się, co można osiągnąć, pracując z klejem do membran. Przekonaj się, kiedy należy wybrać klej do membrany EPDM oraz jakich zasad należy przestrzegać, aby pozytywnie wpłynąć i na osiągnięty efekt i na bezpieczeństwo. Do jakich materiałów można zastosować klej do membran? Produkty tego […]

Czytaj więcej