Szkolenie z obsługi reklamacji – bądź na bieżąco

Każdy klient chce, by obsługą jego reklamacji zajęła się fachowa osoba, posiadająca doświadczenie oraz komplet aktualnej wiedzy merytorycznej. Dziś dowiesz się, jak szybko zdobyć takie kompetencje.

Szkolenie z obsługi reklamacji – zapoznaj się z tym, co mówią aktualne przepisy

Jeśli do naszych obowiązków należy przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji, musimy doskonale wiedzieć, jakie obowiązki narzuca na nas aktualne prawo. Każda zmiana w przepisach powinna zostać od razu przyswojona. Nie każdy chce jednak samodzielnie wertować przepisy i wyciągać na ich podstawie wnioski. Szkolenie z obsługi reklamacji pomoże nam odnaleźć się w tej tematyce.

Jedną z ważnych zmian na tym polu jest ustawa o prawach konsumenta, obowiązująca od 25 grudnia 2014. W jej treści znajdziemy konkretne wytyczne w związku z rozpatrywaniem i przyjmowaniem reklamacji. Profesjonalne szkolenie pozwoli nam zyskać lub nieco odświeżyć tę wiedzę.

Obsługa reklamacji – pozbądź się wątpliwości

Bez znajomości prawa nie będziemy w stanie zadbać w stu procentach o przestrzeganie prawa konsumenta. Takie nieprawidłowości mogą pociągnąć za sobą groźne konsekwencje. Szkolenie z obsługi reklamacji pozwoli nam raz na zawsze pozbyć się wątpliwości. W efekcie:

  • zadbamy o naszych klientów;
  • unikniemy problemów z prawem;
  • poczujemy się bezpiecznie
  • zyskamy świadomość, że się rozwijamy i podnosimy swoje kompetencje.

Kto musi być na bieżąco?

Można wyróżnić wiele branż i stanowisk, wymagających wiedzy na temat praw konsumenckich. Szkolenie z obsługi reklamacji będzie przydatne m.in. dla osób pracujących jako przedstawiciele sklepów internetowych, sklepów stacjonarnych czy działów obsługi klienta. Takie informacje przydadzą się w rozwoju kariery w branży prawnej, e-marketingu, e-commerce i w wielu innych. Fachowe, profesjonalne szkolenia z obsługi reklamacji oferuje m.in. cctraining.com.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz więcej!

Mała fontanna – idealne uzupełnienie ogrodu

Projektowanie ogrodu najlepiej realizować wraz z uznanym specjalistą u boku. Dzięki temu właściciele posesji z ogrodem będą mieć pewność, iż zainwestują w innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, które posłużą im przez długie lata. Jednym z nich jest mała fontanna ogrodowa, sprawdzająca się zarówno na rozległych terenach zielonych, jak i mniejszej przestrzeni. Co konkretnie przemawia za zainwestowaniem […]

Czytaj więcej

Regeneracja DPF w profesjonalnym warsztacie samochodowym – zalety

W dzisiejszych czasach coraz więcej kierowców zwraca uwagę na ekologię i dbałość o środowisko naturalne. Jednym z najważniejszych elementów w tym procesie jest zapewnienie właściwej obsługi samochodu, w tym filtra cząstek stałych (DPF). DPF odpowiada za redukcję emisji zanieczyszczeń, a jego regeneracja to niezbędne działanie, aby zachować skuteczność i wydłużyć żywotność. W tym artykule omówimy […]

Czytaj więcej

Niszczenie dokumentów firmowych – o tym pamiętaj!

Utylizacja dokumentów firmowych odbywa się według ściśle określonych zasad, jakie narzucają przedsiębiorcom przepisy prawa. Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim reguły dotyczące terminów przechowywania dokumentacji, a także zapisy rozporządzenia RODO. Kiedy ma miejsce niszczenie dokumentów w firmie? Niszczenie dokumentów w firmie to stosunkowo szerokie pojęcie. Przedsiębiorcy nie mogą w tej kwestii działać dowolnie – obowiązują […]

Czytaj więcej