Tokarka TUM 25 – charakterystyka

Tokarka TUM 25 to jedno z najchętniej wykorzystywanych urządzeń do profesjonalnej obróbki skrawaniem. Czym charakteryzuje się omawiana tokarka, jakie są jej najważniejsze zalety i co trzeba o niej wiedzieć?

Tokarka TUM 25 – czym się wyróżnia? Podstawowe informacje

Zainteresowanie tokarkami TUM 25 rośnie z każdym kolejnym miesiącem. Dzieje się tak, ponieważ jest to zaawansowana technologicznie tokarka, która wyróżnia się:

  • otwartą konstrukcją,
  • analogowym sterowaniem,
  • możliwością wytwarzania detali o zróżnicowanych średnicach (małych, jak i średnich),
  • prostym interfejsem,
  • zastosowaniem regulowanych elementów mocujących,
  • długą żywotnością i uniwersalnością,
  • możliwością zastosowania wielu różnych akcesoriów (w zależności od potrzeb użytkowników).

Jak widać tokarka TUM 25 może się okazać prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Klienci zyskują do dyspozycji przejrzysty układ przycisków oraz pokręteł, dlatego też obsługa wspomnianego wyżej urządzenia nie jest zbyt skomplikowanym przedsięwzięciem.

Czemu jeszcze warto zainteresować się tokarkami TUM 25?

Tokarka TUM 25 ma szerokie grono zwolenników, m.in. z tego względu, iż urządzenie cechuje się wysoką dokładnością pracy oraz wykorzystaniem starannie dobranych materiałów ( odpornych na odkształcenie). Na szczególne uznanie zasługują wbudowane układy sterujące (innowacyjne), dzięki którym nie ma żadnych trudności ze zmianą parametrów pracy urządzenia, zgodnie ze swoimi preferencjami.

Rozbudowana funkcjonalność tokarki TUM 25 sprawia, że zainteresowane osoby mogą sobie pozwolić na toczenie detali o przeróżnych płaszczyznach. Nic dziwnego, że obserwuje się ją obecnie w tak wielu zakładach przemysłowych i produkcyjnych. Dodatkowym atutem jest fakt, iż w tokarce znajduje się układ naprawczy. Tokarka TUM 25 to skuteczne połączenie estetycznego designu, ergonomiczności, wydajności i łatwości w obsłudze. Tym samym spełnia oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów, którym zależy na pozyskaniu niezawodnej maszyny do obróbki skrawaniem.

Źródło: https://www.sumech.eu/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz więcej!

Mała fontanna – idealne uzupełnienie ogrodu

Projektowanie ogrodu najlepiej realizować wraz z uznanym specjalistą u boku. Dzięki temu właściciele posesji z ogrodem będą mieć pewność, iż zainwestują w innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, które posłużą im przez długie lata. Jednym z nich jest mała fontanna ogrodowa, sprawdzająca się zarówno na rozległych terenach zielonych, jak i mniejszej przestrzeni. Co konkretnie przemawia za zainwestowaniem […]

Czytaj więcej

Regeneracja DPF w profesjonalnym warsztacie samochodowym – zalety

W dzisiejszych czasach coraz więcej kierowców zwraca uwagę na ekologię i dbałość o środowisko naturalne. Jednym z najważniejszych elementów w tym procesie jest zapewnienie właściwej obsługi samochodu, w tym filtra cząstek stałych (DPF). DPF odpowiada za redukcję emisji zanieczyszczeń, a jego regeneracja to niezbędne działanie, aby zachować skuteczność i wydłużyć żywotność. W tym artykule omówimy […]

Czytaj więcej

Niszczenie dokumentów firmowych – o tym pamiętaj!

Utylizacja dokumentów firmowych odbywa się według ściśle określonych zasad, jakie narzucają przedsiębiorcom przepisy prawa. Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim reguły dotyczące terminów przechowywania dokumentacji, a także zapisy rozporządzenia RODO. Kiedy ma miejsce niszczenie dokumentów w firmie? Niszczenie dokumentów w firmie to stosunkowo szerokie pojęcie. Przedsiębiorcy nie mogą w tej kwestii działać dowolnie – obowiązują […]

Czytaj więcej